| < Listopad 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Zakładki:
Biznes i firmy
Gry PC i konsola
Gwiazdy
Hardcore
Hobby
Humor
Internet
Kluby piłkarskie
Media
Rozrywka
Seks (TYLKO dla dorosłych)
Sport
Technologie
Humor, kawały i dowcipy, tylko u nas śmieszne grafiki, teksty, śmieszne rysunki. Najlepszy humor i najśmieszniejsze dowcipy i kawały w Sieci - rss feed - kanał rss
piątek, 03 lipca 2009

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Wszystkim, którzy lubią zabawy logiczne, polecamy analizę poniższego zdania, napisanego w komentarzu pod artykułem o ostatnim zdjęciu Michaela Jacksona w portalu gadu-gadu. Równie rozczulająca jest odpowiedź innego dziecięcia neostrady.

piątek, 19 czerwca 2009

Foto, zdjęcia, pictures, obrazki

Najnowsza technologia firmy Apple - działająca w każdym przypadku informacja o tym, że Twój iPhone został skradziony! Technologia oparta o open source.

czwartek, 05 marca 2009
Wiadomo, że jak zwykle nie wiadomo na ile to autentyki, ale turlałem się ze śmiechu czytając znalezioną wczoraj na skrzynce kolekcję rzekomych autentyków z sal sądowych. Chociaż niektóre są odrobinę przegięte...
czwartek, 29 maja 2008
Kultowa scena i tekst z filmu Co mi zrobisz jak mnie złapiesz Stanisława Barei. Całość tekstu poniżej - zobacz video
środa, 28 maja 2008
Zabawny dowcip Michała Bajora opowiedziany w programie Szymona Majewskiego
poniedziałek, 19 maja 2008
Czyli "born to be wild" lub "jak się urodziłem"...
środa, 21 listopada 2007

Niewielki kościółek w stanie Wisconsin, USA. Mówi młody pastor:

- Chciałbym Wam, drodzy parafianie przedstawić sylwetkę Świętej Weroniki. Żebyście lepiej sobie uświadomili jak wspaniałą i czystą kobietą była Święta Weronika, posłużę się przykładem. Oto tu, w pierwszym rzędzie ławek siedzi ze spuszczonymi skromnie oczętami, wszystkim nam znana Dolores Steward. Wiemy jak dobrą, prawdomówną i uczynną jest osobą. Wiemy z jakim zaangażowaniem opiekuje się swoimi starymi rodzicami, a przy okazji wieloma starszymi ludźmi z okolicy. Wiemy, że uczestniczy we wszystkich charytatywnych akcjach organizowanych przez nasz kościół. To kobieta, która nie przejdzie obojętnie przy bezdomnym, która, choć nie zarabia zbyt wiele, zawsze rzuci dolara żebrakowi, której dobroć emanuje na wszystkich współmieszkańców a skromność może być tylko przykładem. Wstań Dolores niech wszyscy Cię zobaczą.

Dolores wstaje, a pastor kończy:

- Otóż wyobraźcie sobie moi mili, że przy Świętej Weronice nasza Dolores to zwykła kurwa

niedziela, 16 września 2007

Polska zarejestrowała kolejny regionalny produkt w UE. Alkohol „Ziobrówka". Jest to słaby adwokat na kaczych jajach

Ziobrówka

Szanowna redakcjo! Kiedy miałem 14 lat, dostałem komputer i od tamtego czasu oglądałem pornole nakładając uprzednio słuchawki, by nikt poza mną nie słyszał tych jęków, echów i wzdechów. Teraz mam 24 lata, i gdy tylko nałożę słuchawki, to mi staje. Co robić?!

Znalezione na JoeMonster

Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo buffalo Buffalo buffalo to poprawne gramtycznie i sensowne (w sensie nie-absurdalne). Dla niedowiarków obszerna analiza wikipedystów.

Zagłosować na PiS i wyjechać zagranicę.

Kaczyński rules

Za Blog.FM